Bellamica na Cersaie 2021 w Bolonii.

kuchnie Haecker w salonie Bellamica

Cersaie, czyli International Exhibition of Ceramic Tile and Bathroom Furnishings (Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek), należą do najważniejszych imprez branżowych na świecie. Nie zabrało nas na tym wydarzeniu.

Ostatnie dni września Bolonia stała się centrum dla świata dla wiodących producentów płytek ceramicznych, wyposażenia wnętrz, projektantów oraz architektów.

Przedstawiciele z 26 krajów przygotowali piękne stoiska, na których prezentowali swoje nowości – kolekcje płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek. Team Bellamica z radością uczestniczy w takich spotkaniach. Poza możliwością nawiązania współpracy, targi są wspaniała okazją do edukacji oraz inspiracji. Przechadzanie się po wnętrzach pełnych rozwiązań od największych i najlepszych producentów płytek ceramicznych na świecie jest niezwykłym doświadczeniem.

600 stoisk, na których producenci prezentowali trendy na nadchodzące sezony w dziedzinie wyposażenia łazienek, kolorów, wzorów, formatów płytek ceramicznych.

Czym zaskoczyli nas producenci?

Zdecydowanie odwagą oraz nowoczesnością jaką wprowadzili do swoich kolekcji poprzez nieoczywiste połączenia kolorystyczne oraz wzory.

Królował kamień naturalny, którym projektanci bawili się, łącząc go z nieoczywistymi kolorami. Zdecydowanym faworytem w kategorii format, są płytki wielkoformatowe. Wielkie płytki ceramiczne, imitacje kamienia, piękny marmur.

Stęsknieni, bo po rocznej przerwie z wielką radością odwiedzaliśmy wszystkie stoiska – marek, z którymi współpracujemy – Iris Ceramica, Cavalli Home, ABK czy Flaviekier i FMG, ale również poznawaliśmy nowe.

Przywozimy wiele wspomnień, wiele inspiracji i piękne zdjęcia!

Wiele z propozycji od wiodących producentów płytek łazienkowych, płytek ściennych, wyposażenia łazienek, ceramiki i armatury znajduje się już w Bellamica.

Zapraszamy zobaczyć nowości oraz trendy na własne oczy!

I am test text for Image with text shortcode.

Zobacz inne wpisy