Czas się otworzyć

kuchnie Haecker w salonie Bellamica

Kuchnie od jakiegoś czasu nieśmiało wchodziły na salony. Czas przeszły w tym zdaniu nie został użyty przypadkowo. W 2020 roku rozgoszczą się w nich na dobre. W zasadzie to trudno powiedzieć czy to kuchnię wchodzą na salony, czy salony do kuchni. Trudno, ponieważ trendy jakie w tym roku rządzą na rynku projektów i aranżacji wnętrz jasno wskazują kierunek zmiany – koniec z zamkniętymi czterema ścianami, czas na otwarcie przestrzeni.

Otwarte przestrzenie wymuszają zaaranżowania mieszkania tak, aby meble, posadzki, elementy wykończenia i dekoracji pasowały do całości. Projekty, które umiejętnie łączą kuchnie z jadalnią i salonem wymagają przemyślanych rozwiązań. W tym miejscu z pomocą przychodzą marki, które nie tyle podążają za trendami, ale same je wyznaczają. Haecker jest jedną z nich.

Rodzinny sukces

Każdego dnia w niemieckiej fabryce mebli Haecker produkowanych jest około 800 kuchni. Meble kuchenne tej marki są ulubionymi i najpopularniejszymi wśród swoich rodaków. Haecker gości w co dziesiątym niemieckim domu. Marka pracował na swoją pozycję przez lata. Ta rodzinna firma od początku swojego istnienia stawiała na jakość oraz ciągłą jej poprawę. Wciąż proponując niestandardowe rozwiązania, wprowadza klienta w nowy wymiar doświadczenia oraz radości z kuchennej przestrzeni.

Wygodne znaczy praktyczne

Zagospodarowanie przestrzeni w kuchni jest bardzo wymagającym procesem. Kuchnia jest pomieszczeniem, które ze względu na swoje przeznaczenie musi być wygodna w użyciu, funkcjonalna, a odkąd stała się częścią salonu, reprezentatywna i dobrze łączyć się z resztą. Haecker w każdym swoim projekcie udowadnia, że bardzo uważnie wsłuchuje się w potrzeby odbiorców. Zawsze używa materiałów najwyższej jakości, a rozwiązania które przedstawia są przemyślane. Jednym z dowodów jest wprowadzenie rozwiązania, które pomaga eliminować ograniczenia przestrzenne mniejszych kuchni, czyli drzwiczek szafek kuchennych w formie rolet. W odpowiedzi na wymagania estetyczne związane z otwartymi przestrzeniami mieszkalnymi, Haecker proponuje szafki bez uchwytów. Kolory oraz wykończenie frontów również odpowiadają aktualnym potrzebom. Dostępność  solidnych, grubych frontów, wyjątkowo odpornych na mechaniczne uszkodzenia w wielu kolorach pozwala realizować najbardziej szalone kuchenne fantazje. Organizacja w kuchni ma szczególne znaczenie. Warto zadbać o to, żeby czuć się w niej swobodnie i komfortowo. Niemieckie kuchnie zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie klientów.  Pojemne szafki oraz szuflady pozwolą pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy.

Made in Germany

Ścisła kontrola jakości oraz innowacyjne rozwiązania zapewniają marce sukces od kilku dziesięciu już lat, a potwierdzeniem tego sukcesu są zadowoleni klienci w ponad 60 krajach na całym świecie. Udowadniają, że dokładność i skupienie na szczegółach oraz otwartość na potrzeby w procesie zadowalania klienta mają ogromne znaczenie. W Bellamica kochamy Włochy, ale sercem blisko nam do idei jakości 'made in Germany’, za którą ręczymy i pod którą bez obaw, chętnie się podpisujemy. Dlatego meble kuchenne marki Haecker mamy w naszym salonie. Nasi pracownicy z działu kuchni z największą przyjemnością wprowadzą Was w idealny świat tej marki i pomogą zaprojektować kuchnię marzeń! Najserdeczniej zapraszamy!

Zobacz inne wpisy