Design pod choinkę. Prezenty świąteczne z Bellamica.

nowości w salonie Bellamica

Nadchodzą święta, czas pomyśleć o prezentach. Czym obdarować najbliższych? Czym zaskoczyć ukochaną osobę? Podrzucamy kilka pomysłów na wyjątkowe prezenty. 

SMEG pod choinkę!

W salonie wyposażenia wnętrz niewiele mamy rzeczy, które zmieszczą się pod choinką…jest jednak kilka perełek, które miłośnikom designu i dobrego stylu sprawią wiele radości. Z serii przydatne i praktyczne prezenty…proponujemy CUDA prosto z Włoch, czyli piękny, uroczy i zawsze na czasie SMEG! 

Produkty SMEG znalezione pod magicznym drzewkiem sprawią wiele radości w świątecznym dniu i nie tylko. 

Zajmuje szczególne miejsce w salonach Bellamica. Wiemy z autopsji oraz obserwacji, że SMEG skrada serducho. Pięknie ozdabia kuchenne wnętrza, daje wiele radości i każdego dnia za jego sprawą można działać pyszności. 

SMEG to Włochy w miniaturze. Produkty są oryginalne, zwracają uwagę,  mają styl, od lat niezmienny.Trendy wnętrzarskie zmieniają się co jakiś czas, a SMEG pięknie komponuje się z większością z nich. Mamy tostery, czajniki, blendery, miksery, ekspresy do kawy, wyciskarki do soków i wiele innych małych-wielkich sprzętów, w wielu kolorach! 

A może przenośna lampka?

Nasza kolejna propozycja to lampka – przenośna, taka, z którą można spacerować po domu i poza nim. Na stół, na stolik nocny, kawowy, do ogrodu…niewielka, jednak z dużą mocą! 

Czas przejść do konkretów. Ciekawą propozycję w temacie pomysłu na prezent jest marka Marset i lampy Bicoca oraz FollowMe. Ten kompaktowy przyjaciel każdego domu może oświetlić stół podczas romantycznej kolacji we dwoje, biurko podczas pracy lub będzie dodatkowym punktem świetlnym i ozdobą salonu wypełnionego na zimę ciepłymi kolorami.  Dają piękne światło w miejscach, do których nie ma ono możliwości dotrzeć. Połączenie energooszczędnego źródła LED i akumulatora o dużej pojemności pozwala cieszyć się ‘bezprzewodowym’ światłem nawet do ośmiu godzin.

smeg
blender smeg

Król fotel!

Nieco większy, ale piękny prezent dla domatora, który pożera książki zapijając je aromatyczną, zimową herbatą o smaku pomarańczy z goździkami …Prezent użytkowy, napewno zostanie doceniony przez ceniących wygodę, komfort, relaks i odpoczynek. W Bellamica czeka kilka modeli włoskich oraz niemieckich producentów mebli wypoczynkowych. Jesteśmy pewni, że fotel jako dodatek do książki sprawdzi się idealnie i…zaskoczy! 

Prezent rodzinny, czyli sofa.

Salon, a w nim sofa – w okresie jesienno zimowym, a szczególnie świątecznym zyskują na znaczeniu. Może święta to dobry argument na nowy, większy, rodzinny prezent – od wszystkich dla wszystkich. By odpoczywało się wygodniej. Pod choinką się nie zmieści, ale obok już zdecydowanie tak! 

Polipol proponuje nam komfort użytkowania i nowoczesną technologię w pięknym formacie. Tego powinniśmy się spodziewać po meblu wobec którego często jesteśmy najbardziej wymagający. Nie ma obaw, że te konkretne sofy i narożniki nie spełnią naszych oczekiwań. Spełniają je w stu procentach, a nawet zrobią nieco więcej. Na koniec dodamy jeszcze, że przetestować na własnej skórze możecie je w salonie Bellamica.

Podaruj design pod choinkę! Zapraszamy do Bellamica!

Zobacz inne wpisy