Do wyboru do koloru

SMEG w salonie Bellamica

Oh Italio! Jak Ty to robisz? Albo inaczej, czy wszystko co robisz musi być takie piękne? Mamy już od Ciebie całą listę naszych słabości. Dzisiaj dopisujemy do niej kolejną, kolekcję SMEG’a. Kto widział ten potwierdza, nie da się przejść obok niej obojętnie. Produkty w nowej odsłonie wzbudzają ciekawość, przyciągają wzrok, chce się ich dotknąć, nawet przytulić.

Ładnemu we wszystkim ładnie

SMEG to marka dla tych, którzy chcą pięknie mieszkać. Tworzona przez i dla miłośników designu. Idealne połączenie jakości, technologii i stylu. Wyjątkowy i inny, a potrafi odnaleźć się w każdym wnętrzu. Zawsze wygląda dobrze. Gdzie trzeba, jest uzupełnieniem aranżacji, dopełnia całość. Innym razem jest w centrum – gra rolę główną. Produkty Smega z jednej strony bardzo charakterystyczne, z drugiej bardzo stylowe i wyważone, cieszą się popularnością na całym świecie. Ich użytkownicy przyznają, że produkty marki każdego dnia nie tylko spełniają ich oczekiwania wynikające z ich funkcjonalności, ale cieszą ich oko.

Kooperacja bardzo włoska

Kultowe już produkty Smeg’a prezentowane były już w wielu odsłonach i to nie tylko kolorystycznych. Przez długi czas popularnością cieszyły się te cukierkowe, pudrowe, imitujące jeans, czy te oznaczone flagą państwa. Nadszedł czas na nowe. Bardziej spektakularne. Bardziej włoskie, a konkretnie sycylijskie. Kolekcja Smeg DOLCE&GABANA to ukłon w stronę sycylijskiego folkloru. Pełne koloru, bogatego wzornictwa wyposażenie AGD zadowoli wszystkich wielbicieli nietuzinkowych rozwiązań we wnętrzach oraz miłośników tradycji. Ta bardzo włoska współpraca marek zaczęła się od wspólnego projektu chłodziarek, później przyszedł czas na mniejsze sprzęty – czajniki, tostery, wyciskarki do cytrusów, w tym roku do kolekcji dołączyła linia Sycili is my love z kuchenkami i okapami.

Wierność jest sexy

Bogaty wybór produktów zaspokoi gusta wielu klientów. Smeg pozostając wiernym sobie, potrafi zaskoczyć. Wyznacza trendy, nie idąc na ustępstwa wobec swoich standardów jakości, tożsamości marki oraz technologii, które idealnie adaptuje do oczekiwań rynku. Zadowala. W całej swojej innowacyjności w temacie wzornictwa, jak wszystko co włoskie, zna granice dobrego smaku. Gama produktów jest coraz większa. Małe AGD, chłodziarki, piekarniki i okapy w wielu odsłonach, kolorach, kolekcjach pozwalają fantazjować bez końca.

65 lat elegancji

Smeg’a można określić wieloma przymiotnikami, ale gdyby chcieć użyć jednego, bez wątpienia byłby to elegancki. Jeśli do tej pory nie myśleliście o sprzęcie gospodarstwa domowego w tej kategorii, zapraszamy do Bellamica, przekonać się na własne oczy. Produkty Smeg’a są czołowym reprezentantem standardu „Made in Italy” na całym świecie. Dzięki wierności do wypracowanego lata temu stylu jest rozpoznawalny i zawsze kojarzony z jakością. Kiedy piękne łączy się z dobrym, popularność jest nieunikniona.

Wspólnym mianownikiem Smeg’a i salonu Bellamica jest miłość do Italii – za którą zawsze kryje się coś dobrego – i to dla wszystkich zmysłów.

Zobacz inne wpisy