Duet Paprocki&Brzozowski w Bellamica. Spotkanie z marką Instal-Projekt. 

nowości w salonie Bellamica

24 września pod dachem salonu Bellamica w Piekarach Śląskich świat mody spotkał się ze światem architektury wnętrz. Wyjątkowe wydarzenie odbyło się w ramach promocji grzejników Inventio z kolekcji limitowanej IP by Paprocki&Brzozowski. Uczestniczyli w nim jeden z najpopularniejszych polskich duetów modowych Paprocki&Brzozowski, marka Instal-Projekt oraz zaproszeni goście – współpracujący z salonem Bellamica architekci oraz projektanci wnętrz. 

Grzejniki by Paprocki&Brzozowski 

Firma Instal-Projekt zaprosiła do współpracy jeden z najbardziej znanych duetów projektantów, Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Stworzenie wspólnego projektu było dla designerów czymś zupełnie nowym, ponieważ pierwszy raz w życiu przyszło projektować im grzejniki.

Efektem tej współpracy są trzy piękne grzejniki – każdy zupełnie różny, wszystkie jednak łączą piękno z funkcjonalnością i odzwierciedlają styl projektantów.

Ta wyjątkowa współpraca zaowocowała również wyjątkowym spotkaniem, które zorganizowaliśmy w naszym salonie. Zaproszenie przyjęli sami projektanci, którzy podczas spotkania opowiadali o drodze i procesie twórczym towarzyszącym im przy realizacji tego niecodziennego zlecenia.

„Nasz duet jest połączeniem skrajności, lubimy kontrasty. Tworząc grzejniki, chcieliśmy więc połączyć wiele estetyk w jedną” mówi Marcin Paprocki, opisując nową limitowaną kolekcję grzejników Instal-Projekt.

Wyjątkowe spotkanie w salonie Bellamica 

Ostatni piątek września będziemy wspominać bardzo miło. Tuż przed godziną 17:00 salon Bellamica w Piekarach Śląskich zaczął wypełniać się gośćmi. Zaproszonych architektów oraz projektantów wnętrz współpracujących z salonem oficjalnie przywitał dyrektor generalny firmy Instalbud – Maciej Aleksiuk, a całe spotkanie poprowadziła dziennikarka, prezenterka telewizyjna TVP 3 Katowice, TVN Kraków, TVS – Patrycja Tomaszczyk.

Muzyka, rozmowy i pyszności…

Kropką nad i spotkania był występ Tomasza Dolskiego, skrzypka, zdobywcy trzeciego miejsca w pierwszej edycji programu Must be the Music. Jego talent cudownie umilił nam wieczór. Po części oficjalnej był czas na rozmowy, budowanie relacji, wymianę doświadczeń, odkrywanie nowych smaków oraz pamiątkowe zdjęcia na fotościance. Tego dnia każdy mógł poczuć się jak gwiazda.

Inventio w Bellamica 

Grzejniki Instal-Projekt, projektu Paprocki&Brzozowski w salonach Bellamica zajmują na ekspozycji szczególne miejsce. Limitowaną kolekcję grzejników INVENTIO (każdego jest tylko 50 sztuk) można zobaczyć w salonach w Piekarach Śląskich oraz w Pszczynie. Trzy zupełnie różne modele grzejników: Rock, Romantic oraz Eclectic będą pięknym uzupełnieniem wnętrz w wielu stylach: tych nowoczesnych i odważnych, eleganckich oraz klasycznych. Grzejniki Inventio stanowią luksusowy dodatek do domowej przestrzeni, który spełniając swoją funkcję użytkową, doda wnętrzu charakteru.

W naszych salonach Bellamica można zobaczyć na własne oczy jak piękne są to dzieła 🙂 tym bardziej, że sezon na ciepło rozkręca się na dobre!

Akademia Bellamica wieczorową porą. Ciąg dalszy nastąpi.

Choć spotkania Akademii Bellamica działają od dłuższego już czasu, to to było wyjątkowe ze względu na nową formę – koktajlową oraz porę – wieczorową. Zachęceni pozytywnym odbiorem wydarzenia, zapowiadamy kontynuować tego typu spotkania. Do zobaczenia następnym razem. 

Zobacz inne wpisy