Postaw na deseń!

Inkiostro Bianco w salonie Bellamica

Ekscytacja. Tak nazywa się uczucie, które towarzyszy nam gdy w wymarzonym domu kończą się prace remontowe. Czas się urządzać. Dzięki takim miejscom jak Bellamica ten etap staje się już naprawdę czystą przyjemnością. W czasie jednej wizyty w naszym salonie można urządzić sporą część mieszkania czy domu. Nieoceniona pomoc załogi Bellamica połączona z wyszukanym i dobranym przez nas z największym zaangażowaniem asortymentem pozwala osiągnąć piękne efekty. Mówiąc o pięknie w aranżacji wnętrz musimy opowiedzieć Państwu o marce Inkiostro Bianco.

Efekt 'WOW’!

Taki właśnie wywołuje włoska marka najwyższej jakości tapet. Potrafi zmienić wszystko, dodaje stylu i charakteru. Dzięki niej staje się przytulnie. Sprawia, że wnętrze staje się wyjątkowe, inne – w zasadzie ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia, a dobór wzoru i koloru tylko kwestią gustu. Poza, już dość długą listą zalet, tapeta jest rozwiązaniem szybkim, prostym i sprytnym. Ta od Inkiostro Bianco składa się z dwóch warstw. Łatwo jest ją zamontować nie tracąc przy tym nieskazitelnego efektu.

Inkiostro Bianco, marka którą rozpiera kreatywność

Tapety artystyczne, to najtrafniejsza określenie produktu od Inkiostro. Spektakularne dekoracje pięknie wypełniają lub uzupełniają wymarzone wnętrze. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na tapetę na wszystkich ścianach w pomieszczeniu, jednej czy tylko jakimś jej fragmencie, zawsze zwrócą uwagę. Tapety od Inkiostro Bianco ukochają sobie odbiorcy, którzy stawiają na stylowe i niestandardowe rozwiązania, a w wystroju domu cenią sobie designerskie elementy. Włoskie tapety są owocem współpracy ludzi pełnych pasji do piękna z różnych dziedzin: architektury, sztuki oraz mody. Artyści czerpiący inspirację z różnych zakątków z całego świata stworzyli piękną kolekcję tapet z unikalnym charakterem, która pomaga spełnić marzenia o wnętrzu.

Ozdoba całego domu

Połączenie malarstwa z grafiką cyfrową sprawia, że tapety pełnią funkcję dekoracyjną, nie tylko w oczywistych dla tapet pomieszczeniach, jak pokoje czy przedpokoje, ale również w łazience czy kuchni. Zaawansowane technologie oraz wysoka jakość materiałów pozwalają tworzyć wizualne kompozycje ścienne w całym domu. Te w wersji winylowej, idealne do salonu czy sypialni, oraz te z włókna szklanego, które można zastosować w kuchni czy łazience nie martwiąc się o skutki wilgoci.

Złoto czy natura

Cała kolekcja podzielona jest na kategorie, które zostały stworzone w oparciu o cechy charakterystyczne danego projektu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Cała kolekcja Inkiostro to 400 wzorów: desenie, błyszczące elementy, mieniące się drobinki w wersji gładkiej Gold Leaf lub bardziej wyraziste i wyczuwalne złote drobinki w wersji Gold Vinyl. Nie brakuje geometrycznych kształtów oraz obrazów inspirowanych naturą. W tym miejscu warto dodać, że wszystkie motywy graficzne i projekty, w zależności od potrzeb oraz wizji klienta, mogą być wydrukowane zarówno na materiale Gold Leaf lub Gold Vinyl.

Jak chcesz?

Tapeta na ścianie może być tłem do mebli, które pozwoli je bardziej eksponować ale może też grać pierwsze skrzypce. Może być detalem, drobiazgiem, dodatkiem, które dopełni wnętrza lub jego centrum, głównym elementem wystroju. Ta decyzja należy zawsze do klienta. Wszystko zależy od preferencji. Inkiostro Bianco daje gwarancję jakości i wybór. Można więc szaleć, każdy według własnego uznania. Zapraszamy zobaczyć całą kolekcję w Bellamica.

Zobacz inne wpisy