Kocierz czerwiec 2022

szkolenie dla architektów i projektantów wnętrz

Po raz kolejny spotykamy się w Kocierzu w ramach Akademia Bellamica, na wyjeździe szkoleniowym dla architektów i projektantów wnętrz.

Od lat na nasze zaproszenie odpowiadają uznani producenci. Tym razem gościliśmy: Laufen, Kludi, Flaviker, Elita, Zehnder i Duravit.

Laufen zaprezentował nowe rozwiązania w  kolekcjach ceramiki – Sonar i The New Classic, bogatą paletę kolorów mebli łazienkowych oraz ceramikę sanitarną Pro Wszystkie produkty firmy Laufen charakteryzują się  niebanalnym designem oraz wysoką jakością.

Marka Kludi, pokazała nam ponadczasową armaturę łazienkową Bozz, nową kolekcję Nova Fonte, oraz system baterii podtynkowych z automatycznym przełącznikiem – Push&Switch, który zapewnia wygodną zmianę źródła wody, poprzez naciśnięcie przycisku pod prysznicem lub w wannie.

O swoich produktach opowiadał także włoski producent płytek – Flaviker. Mieliśmy okazję poznać ich bogatą ofertę: od imitacji naturalnego kamienia z kolekcji Blue Savoy, przez imitację marmurów z kolekcji Supreme Evo, po imitację deski-drewna z kolekcji Dakota i Nordik Wood. Hotel&SPA Kocierz jest rekomendacją tego producenta (pisać o tym, czy nie lać wody?) w sumie laufen i Kludi też tam są…

Elita, to przede wszystkim meble łazienkowe, teraz z możliwością zamówienia z różnymi wzorami uchwytów. Elita to także blaty oraz konsole wykonane z marmuru kompaktowego. Nowością była kolekcja Legacy – tradycyjny mebel pokryty wyselekcjonowanym, matowym fornirem w połączeniu z nowoczesną technologią okuć.

Zehnder przedstawił nam swoją szeroką ofertę grzejników z kolekcji Studio Collection. To aż trzynaście różnych modeli, spośród których możemy wybrać grzejnik dopasowany do swoich potrzeb pod kątem wizualnym, jak i technicznym. Zehnder, to również ponadczasowe klasyki, takie jak: Charleston, Kleo i Roda.

Duravit zapoznał nas z nową serią Zencha – inspirowaną japońską estetyką, a dedykowaną tylko dla wybranych salonów łazienek.

Przypomniana została znana już kolekcja White Tulip. Poznaliśmy także bardziej ekonomiczną serię D-Neo – najwyższa jakość i wyrafinowany design w atrakcyjnej cenie.

Takie spotkania są dobrym sposobem do budowania relacji. Dlatego po całym dniu wykładów, miło spędziliśmy czas, korzystając z uroków miejsca, dobrego towarzystwa i świetnej kuchni.

Wracamy zainspirowani, z głowami pełnymi nowych pomysłów!

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne edycje naszych akademickich spotkań!

instalacje ogrzewanie

Zobacz inne wpisy