Kolekcja Duravit D-Neo w Bellamica.

Nowa kompletna seria łazienkowa 

D-Neo rewolucjonizuje segment łazienek dla początkujących!

D-Neo oferuje najwyższą jakość i wyrafinowany design w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowa jakość tej kompletnej serii łazienkowej znajduje odzwierciedlenie w nowej dożywotniej gwarancji, którą Duravit oferuje na wszystkie elementy ceramiczne. 

D-Neo przetrwa krótkotrwałe trendy i jest doskonałym uzupełnieniem każdego stylu życia we wszystkich jego aspektach. Pierwsza seria łazienkowa belgijskiego projektanta Bertranda Lejoly’ego jest świadectwem jego niezwykłego instynktu do projektowania wnętrz. Elementy serii D-Neo pasują do wszystkich łazienek, o dowolnej wielkości i układzie. Ich eleganckie formy tworzą przestrzeń, w której może rozwinąć się indywidualny styl, z designerskimi elementami, które reprezentują znacznie więcej niż zwykłą funkcjonalność. 

Wszechstronność D-Neo przejawia się w gamie dostępnych umywalek: od umywalek meblowych i wariantów do wbudowania po małe umywalki do rąk i umywalki nablatowe. Wyraziste ranty umywalek to ich cecha charakterystyczna. Asymetryczne rozwiązania w połączeniu z dopasowanymi szafkami podumywalkowymi przyciągają wzrok dzięki praktycznej przestrzeni do przechowywania. Umywalki nablatowe są dostępne w wariantach owalnych lub okrągłych, co podkreśla wszechstronność D-Neo. 

Wszystkie toalety są wyposażone w technologię Duravit Rimless®, można je zamówić z antybakteryjnym szkliwem ceramicznym HygieneGlaze i zapewniają doskonałe wyniki spłukiwania przy zaledwie 4,5 litra wody. Seria D-Neo oferuje również pasujący bidet. 

Dzięki dużej różnorodności elementów ceramicznych, wysokiej jakości mebli łazienkowych, szerokiej gamie wanien i baterii, D-Neo oferuje możliwość urządzenia każdej łazienki w produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Produkty z kolekcji D-Neo dostępne są w naszych salonach Bellamica – w Piekarach Śląskich oraz w Pszczynie.

Serdecznie zapraszamy do osobistych odwiedzin. Gotowe aranżacje łazienkowe są doskonałym źródłem inspiracji. Nasi doradcy zawsze chętni do pomocy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Do zobaczenia w Bellamica.

Zobacz inne wpisy