Łazienki

Miejsce dla duszy i ciała

Od wieków funkcje łazienki wykraczały daleko poza te związane z dbałością o higienę. Pomyśl tylko o łaźniach starożytnego Rzymu, które były miejscem spotkań. Albo o barokowych, francuskich salonach kąpielowych z bogatymi zdobieniami trafiającymi w wysublimowane gusta elit. Dziś Twoja łazienka to miejsce, w którym szykujesz się na najważniejsze chwile w życiu, chociażby ślub, rozmowę o pracę lub poważny wyjazd biznesowy. To tam zażywasz relaksu po ciężkim dniu. To w nich możesz skryć się w swojej strefie komfortu i po prostu być sobą.

Dlatego uczyń łazienkę miejscem, gdzie odpoczywa Twoje ciało i dusza. Zobacz w naszych salonach jak można zaplanować jej przestrzeń, dobrać armaturę i ceramikę oraz dopasować meble. Stwórz miejsce, w którym dominuje równowaga i nic nie jest pozostawione przypadkowi – od estetycznej wanny lub kabiny prysznicowej, przez odpowiednio wkomponowane grzejniki, a na drobnych akcesoriach kończąc. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w Bellamice.

marka: THG | kolekcja: Corvair

marka: Laufen| kolekcja: Palomba

marka: Kludi| kolekcja: 1924

marka: Agape | kolekcja: Vieques

marka: Agape| kolekcja: Cuna

marka: Roca | kolekcja: Inspira

Wszystkie marki dostępne w salonie Bellamica

Agape, Besco, Bette, Catalano, Deante, Duravit, Easy Drain, Elita, Enix, Falper, Ferro, Geberit, Gorgiel, Graff, Grohe, Hansgrohe, HL, Huppe, Instal Projekt, Kaldewei, Kaldewei (um.), Kermi, Kessel, Keuco, Kludi, Koh-i-noor, Koło, Laufen, Marmorin, Massi, MCJ, Oasis, Poolspa, Ravak, Riho, Roca, Ruke, Sanplast, Sanswiss, Schedpol, Stella,  Terma, THG, Tres, Valvex, Vasco, Viega, Villeroy&Boch, Wiper, Zehnder, Zuchetti

Jeśli nie znalazłaś/eś marki, której poszukujesz, napisz do nas!