Limitowana kolekcja grzejników projektu Paprocki&Brzozowski w Bellamica.

nowości w salonie Bellamica

Limitowana kolekcja grzejników Inventio od Instal-Projekt zaprojektowana przez duet Paprocki&Brzozowski do zobaczenia w salonach Bellamica w Piekarach Śląskich oraz w Pszczynie. Tworzenie pięknych i luksusowych wnętrz, w których czujecie się najlepiej jest od zawsze naszą misją. Tym bardziej cieszy nas, że możemy oferować kolejne, wyjątkowe produkty.

Nieoczywiste połączenie

Nieoczywiste połączenia okazują się często tymi najtrafniejszymi. Tym razem nowoczesne technologie połączyły się z emocjami, które wyrażone zostały sztuką. Jeden z najpopularniejszych polskich duetów modowych udowodnił, że świat mody można śmiało przenieść do świata przemysłu.

Efektem współpracy marki Instal-Projekt z Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim są trzy wyjątkowe grzejniki. Każdy z nich zupełnie inny, prezentujący odmienny styl i charakter.

„Nasz duet jest połączeniem skrajność, lubimy kontrasty. Tworząc grzejniki, chcieliśmy więc połączyć wiele estetyk w jedną” mówi Marcin Paprocki, opisując nową limitowaną kolekcję grzejników Instal-Projekt.

Trzy oblicza Inventio 

Kolekcja Inventio to trzy modele: czarny Rock oraz Romantic i biały Eclectic.

Grzejnik Rock odzwierciedla emocje towarzyszące muzyce rockowej, która szczególnie mocno oddziałuje na zmysły. Piękny efekt dynamiki osiągnięto poprzez połączenie kontrastujących powierzchni: matowej i błyszczącej.

Grzejnik Romantic, to ukłon w stronę zmysłowości i delikatności oraz piękna natury, które zostało uchwycone w kontrastowym zestawieniu z nowoczesnym designem. Siłą napędową dla tego projektu była tęsknota za rajskim światem, poszukiwanym poza nudną codziennością.

Grzejnik Eclectic, najbliższy jest stylowi projektowania jaki w swoich kolekcjach prezentują Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Grzejnik Eclectic jest połączeniem nieoczywistych stylów i form, opartych na kontrastach. Prosta, minimalistyczna i nowoczesna płaszczyzna łączy się z piękną, klasyczną sztukaterią.

Grzejniki Paprocki&Brzozowski w Bellamica 

W salonach Bellamica oferujemy produkty najwyższej jakości. Do designu mamy słabość, jednak najbardziej lubimy gdy jest on użyteczny, umila oraz ułatwia codzienność. Takie są grzejniki Inventio. Pięknie wykonane, śmiało mogą zajmować główne miejsce na ścianie w salonie. Poza tym, że będą dogrzewały w długie jesienne i zimowe wieczory, będą także stylową ozdobą wnętrza.

Po grzejniki Inventio zapraszamy do naszych salonów w Piekarach Śląskich oraz w Pszczynie.

Do zobaczenia w Bellamica!

Zobacz inne wpisy