Recepta na udany poranek

Häcker - kuchnia Twoich marzeń

Jeśli lubicie wysoką jakość połączoną z trwałością, a w dodatku przywiązujecie wagę do estetyki i detali, mamy dla Was dobre wieści. Jest taka rodzinna firma, która od lat z pasją i uwagą do detalu projektuje kuchnie marzeń. Nazywa się Häcker.

Wszystko czego dziś ( i nie tylko) chcesz

To, co oferuje Häcker to klasyka, nowoczesność, design.

Decydując się na meble Häcker masz wybór – projekt dostosowujesz do swoich preferencji. Takie uszyte kuchnie na miarę Twoich potrzeb pozwalają na wprowadzenie zmian, które oprócz tego, że wyrażą Twoją indywidualność, pomagają lepiej wykorzystać przestrzeń.

Marka oferuje wiele rozwiązań, które sprawdzą się przy projektowaniu pomieszczeń przeznaczonych na kuchnię, ale nie tylko.
Zabudowa kuchenna, która stanowi przedłużenie i łączy się z pokojem dziennym? Nie ma problemu! Projektanci idą z duchem czasu, bardzo dokładnie wsłuchują się w głosy użytkowników. Wiedzą, że najmodniejsze przestrzenie to te otwarte i wielofunkcyjne, dlatego oferują szereg rozwiązań, które pozwalają tworzyć kuchnie godne salonów.

Proste linie i bezdotykowe szafki, to coś, co jest na topie w projektowaniu kuchni na całym świecie. System TOUCHfree zapewni Ci otwieranie szafek bez widocznych odcisków palców – nie ma problemu z nieestetycznymi śladami.

Kuchnie na lata

Niemiecka jakość wykonania – tego na pewno nie da się ukryć. Patrząc na projekty marki, to co widać na pierwszy rzut oka to wysoki poziom wykonania oraz użytych materiałów.

Dzięki niezawodnym, a także proekologicznym materiałom użytym przy produkcji mebli, nie musisz się martwić o to, że za chwilę będziesz wymieniać je na nowe. Jedynym powodem, dla którego możesz chcieć podjąć taką decyzję jest po prostu chęć zmiany, chociaż, i to jest wątpliwe. Design mebli Häcker określa bowiem ponadczasowość. Firma proponuje rozwiązania trwałe nie tylko w kwestii materiałów, ale również projektów, ich form i kolorów.

Let’s colour

W temacie mebli kuchennych i roku 2019 bez wątpienia rządzą fronty w różnych odcieniach. Karmel, czekolada, kawa z mlekiem – nie powinny się już kojarzyć jedynie ze słodkościami. Kolor w kuchni to temat, nad którym warto się pochylić projektując swoją kuchnie marzeń. Czarny, ciemny brąz, ale także subtelne, pastelowe odcienie jak zielenie świetnie pasują do kuchni. Häcker to wie, dlatego w swojej ofercie daje wybór wielu wariantów kolorystycznych.

Innowacyjność i intuicja

Technologiczne w kuchni to nie tylko interaktywna lodówka, piekarnik czy płyta indukcyjna. Häcker idzie dalej. SlightLift to system szafek, który łączy design z techniką inteligentnego kierowania światłem. Koncepcja została doceniona i otrzymała nagrodę innowacyjności „Iconic Award 2018: Innovative Interior”, a także wyróżnienie w obszarze designu i jakości „Red Dot Award 2018 Honourable Mention”. Oprócz pięknego designu i wymyślnych form przestrzeń kuchenna musi być urządzona tak, aby korzystanie z niej było efektywne i przyjemne.

Tutaj rolę główną grają szczegóły. Häcker przygotował funkcjonalne szuflady kuchenne, w których możesz umieścić dodatkowe wkłady z drewna czy mniejsze szuflady, umożliwiające łatwe i szybkie odszukanie potrzebnych akcesoriów. System organizacji MOVE to wstawki ze sztućcami, nawijacz do folii, trzymak noży i mata antypoślizgowa.

To nie koniec propozycji ułatwiających organizację w kuchni. Regały ze specjalnym miejscem na pojemniki, górne szafki ze stojakami na talerze lub słupki profilowe. Dodatkowo masz możliwość wyboru koloru korpusu. W głębokich, pojemnych szafkach zmieści się swój ulubiony talerz na pizzę, a dzięki szafce dolnej narożnej z wysuwnymi półkami wykorzystasz maksymalnie przestrzeń.

Kuchnia Twoich marzeń

Z meblami Häcker na pewno dojdziesz do porozumienia. Projekt będzie uszyty na miarę – idealnie dostosowany do Twojego pomieszczenia i Twoich przyzwyczajeń. Idealne połączenie niezawodnych koncepcji z najwyższą jakością i niebanalnym designem to wybór, który doradzimy każdemu. Wszystkie wyżej wymienione rozwiązania możesz zobaczyć i sprawdzić osobiście w Bellamica. Zapraszamy do Piekar Śląskich po kuchnię Twoich marzeń.

Zobacz inne wpisy