Akademia Bellamica

szkolenia dla architektów wnętrz

W Bellamica nie lubimy banałów. Na przykład takich jak rozpoczęcie artykułu zdaniem „wiosna budzi się do życia”. Przecież to oczywiste. Tym razem musimy przyznać, że ta oczywistość sprawiła, że w naszym salonie też można było poczuć powiew świeżości. Wiosną właśnie ruszyliśmy z cyklem szkoleń dla architektów i dekoratorów wnętrz.

Akademia Bellamica

Jak to dumnie brzmi! A duma nas rozpiera bo za nami już 7 szkoleń, podczas których spore grono świetnych ekspertów – architektów i dekoratorów wnętrz wypełniło naszą roboczą przestrzeń. Za każdym razem z otwartymi głowami i uśmiechem na twarzy. Kiedy zajmują wolne miejsca przed prelekcją są gąbka, która chłonie inspiracje i nowinki ze świata designu.

Prelegentami natomiast byli ludzie, którzy w małym palcu mają dostępne na rynku rozwiązania, z zamkniętymi oczami dotykając powierzchni płytek potrafią podać ich nazwę i opisać wygląd. Nie boją się też zadawanych pytań i starają się znaleźć praktyczne rozwiązania dla nietuzinkowych wizji projektantów.  Na naszych salonach gościliśmy przedstawicieli Diesel with Iris Ceremica, ABK, Duravit, Caesar, Roca, EdilGres.

Wizje (nie)do spełnienia

Kto ze świata designu w trakcie niebywałego twórczego flow nie spotkał się ze zdaniem typu „artysta się znalazł, ciekawe jak chce to zrobić”. Na szczęście są marki, które uważnie wsłuchują się w potrzeby projektantów, dekoratorów i architektów wnętrz i próbują nadążyć a nawet czasem wyprzedzić ich szalone wizje. To właśnie po tym można poznać, że marka to nie producent, ale zespoł ludzi z pasją, którzy wyznaczają trendy. Zobaczcie jakie podejście reprezentuje marka Diesel!

„Chcemy wspierać i inspirować młode talenty”
- Grzegorz Szulc

Dla każdego coś… pięknego

U nas każdy architekt znajdzie coś dla siebie. Co więcej – widzimy jak ogromny potencjał drzemie w młodych projektantach. Ich świeże spojrzenie jest dla nas niesamowicie inspirujące i cenne. Dlatego właśnie postanowiliśmy zorganizować osobne szkolenie dla absolwentek architektury wnętrz gliwickiej politechniki! „Chcemy wspierać i inspirować młode talenty”, mówi Grzegorz Szulc z Bellamica. Relację z tego wydarzenia i opinie uczestniczek możesz zobaczyć w poniższym wideo.

Nie samą pracą żyje człowiek

W Bellamica poza pięknem uwielbiamy także dobrą kuchnię. Każde szkolenie zakończone jest przepysznym poczęstunkiem. Czy jest coś wspanialszego od zapachu świeżych pomidorów i bazylii? Chociaż musimy zdradzić Wam tajemnicę, że ostatnio włoskie przysmaki zastąpiło orientalne…sushi. Dlaczego japoński klimat owładnął salon podczas ostatnich szkoleń? Dowiecie się już niebawem!

Zobacz inne wpisy