Szkolenie Sanswiss i Graff w Bellamica Pszczyna

Rozmawialiśmy o zaletach kabin prysznicowych i armaturze renomowanych producentów

W środę, 29 marca zorganizowaliśmy w salonie Bellamica w Pszczynie szkolenie dla architektów i projektantów wnętrz, które poprowadzili przedstawiciele firm Sanswiss i Graff.

Kabiny prysznicowe Sanswiss – nowoczesne, w bogatej kolorystyce i dostosowane do potrzeb klienta

W prezentacji poświęconej kabinom prysznicowym podkreślono zalety polimerowej powłoki Aquaperle. To rozwiązanie sprawiające, że podczas kąpieli na szkle pozostają pojedyncze krople zamiast strumieni i zacieków. Co ważne i charakterystyczne dla produktów Sanswiss, powłoka jest nakładana fabrycznie, dzięki czemu cechuje się wysoką trwałością. Jest odporna na najczęściej używane w domach środki do pielęgnacji, choć oczywiście zaleca się stosowanie preparatów dedykowanych.

System wypinania drzwi w przypadku modeli przesuwnych zapewnia dostęp do wszystkich zakamarków. Z kolei w wersjach z zawiasami drzwi są zlicowane z taflami szkła od wewnętrznej strony, dzięki czemu sprzątanie przy użyciu ściągaczki jest łatwe.

Zamawiając kabinę, można wybrać kolor profilu z szerokiej gamy dostępnych barw, m.in. srebrny mat, biały, czarny, chrom, złoty i srebrny połysk. Ale dostępna jest również paleta kolorów specjalnych.

Do tego klient dobiera jeden z kilkunastu wariantów szkła, np. z dekorem imitującym drzewo lub w estetyce loftowej z czarnymi szprosami.

Wybór kolorów profili, wariantów szkła oraz dostępnych modeli kabina sprawia, że do wyboru jest ponad 1000 różnych kombinacji!

Armatura Graff – solidna konstrukcja, różnorodna stylistyka i szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji

Armatura marki jest produkowana od początku do końca we własnych zakładach produkcyjnych. Biorąc do ręki mosiężny odlew, który pochodzi wprost z fabryki Graff, nie ma wątpliwości, że obcuje się z solidną i trwałą konstrukcją.

Na chwilę obecną produkty są dostępne w 24 kolorach, dzięki czemu armaturę można swobodnie dopasować do estetyki łazienki. Za unikalnym stylem poszczególnych serii stoją profesjonalne studia wzornictwa, np. G+ Design Studio i Angeletti Ruzza Design.

Podczas spotkania skupiliśmy się na wybranych seriach produktów, każdej w innej stylistyce. Warto wspomnieć np. kolekcję Vignola cechującą się klasyczną stylistyką, na którą składają się modele z uchwytami podłużnymi lub w kształcie krzyża. Wyróżnia ją możliwość zastosowania ozdobników z naturalnego kamienia lub mosiądzu w kolorze innym niż korpusu.

Inną ciekawą propozycją jest seria MOD+, w której występują modele z wysokiej klasy głowicami progresywnymi (wraz ze zwiększaniem mocy strumienia rośnie temperatura wody). Założeniem kolekcji jest możliwość indywidualnego dobrania każdego elementu armatury zgodnie z gustem klienta.

Uwagę poświęciliśmy również inspirowanej słynnymi motocyklami armaturze Harley, w której można spotkać np. wzdłużne uchwyty lub pokrętła nawiązujące do kierownicy.

Propozycji jest jednak dużo więcej, chociażby loftowa kolekcja Vintage, minimalistyczna Onda czy futurystyczna Ametis.

Ciekawym rozwiązaniem jest prysznicowy system podtynkowy M-Series, w którym stałym elementem każdego zestawu jest termostat, a każdy inny jest dowolnie konfigurowalny. Dysza, słuchawka prysznicowa, ilość ujść wody – to wszystko pozostaje w gestii klienta.

Dla entuzjastów innowacji przygotowano ofertę Aqua-Sense. To armatura prysznicowa pogłębiająca doznania dzięki głośnikom, ekranowi dotykowemu i dodatkowemu oświetleniu oddziałującemu na zmysły.

Wszystkie przedstawione produkty są dostępne w naszych salonach Bellamica. Zapraszamy!

Zobacz inne wpisy