Sofy na miarę XXI wieku

marka Polipol w salonie Bellamica

Sofa w salonie spełnia rolę podobną do roli gwiazdy w układzie planetarnym. Nie przesadzimy, gdy nazwiemy ją centrum naszej galaktyki komfortu. Wszystko kręci się wokół niej. To o jakiej porze korzystamy z jej walorów ściśle wiąże się z naszym trybem dnia i doskonale go odzwierciedla.

Tym razem piszemy o sofach, a to dlatego, że NOWOŚCI pojawiły się w Bellamica.

Jest miejscem naszego odpoczynku po pracy albo areną zabaw dla dzieci. Może być naszym studiem masażu albo ekskluzywną lożą, gdy urządzamy przyjęcie dla znajomych. Ma decydujące znaczenie przy aranżacji wnętrz, często zajmuje centralne miejsce w salonie albo dzieli go na dwie strefy – biurową i wypoczynkową. Przesiadujemy na niej godzinami, czasem nawet śpimy. Jej wybór nie może być więc przypadkowy. Poszukujmy funkcjonalnych i pasujących do naszej przestrzeni rozwiązań.

Odpowiedzią na nasze potrzeby są sofy i narożniki PoliPol. Wykonane z rzemieślniczą starannością, daleką od taśmowej produkcji, z wykorzystaniem pierwszej klasy materiałów. Łączą w sobie funkcjonalność z elastycznością dopasowania do wszystkich pomieszczeń. Ubogacą salon z kominkiem w domu i serce małego mieszkania lub kawalerki. Ich wielką zaletą jest modułowa konstrukcja. Sprawia, że meble Polipol mogą zmieniać się razem z naszymi potrzebami, tak często jak zmienia się nasze życie.

Kolekcje Emotion, InScene i LaVita, każda o innej charakterystyce, pozwalają na wybór nieskończonej liczby modułów, byśmy mogli, jak z LEGO, zbudować unikalną kanapę, jakiej właśnie potrzebujemy.

Gdy sofa już stoi w naszym salonie, chcielibyśmy jedynie wygodnie usiąść i zrelaksować się. I każdy z domowników zrobiłby to na swój sposób. To możliwe dzięki funkcjom jakie oferują meble PoliPol. Przede wszystkim można regulować położenie zagłówków, obniżać i podwyższać podłokietniki, a nawet je odchylać. Wartą uwagi opcją jest też możliwość zmiany głębokości siedziska. To ważne, gdy na sofie towarzyszą nam dzieci.

Jeszcze bardziej efektownie wygląda funkcjonalna, elegancka półka, która pojawi się, jak za dotknięciem magicznej różdżki, gdy odwrócimy oparcie. Zapewni nam miejsce na filiżankę, telefon, lub pilot tv. Zintegrowane z półką gniazdo i złącze USB sprawią, że nie będziemy musieli już wstawać z sofy, by podłączyć telefon do ładowania.

Gdy przyjdzie nam ochota na więcej relaksu, odchylimy do tyłu oparcie i wysuniemy podnóżek, każde z nich niezależnie, i tak, jak nam pasuje. Co więcej, dzięki Polipol zrobimy to automatycznie, dzięki specjalnemu sterowaniu, i nie spowoduje to konieczności odsuwania mebli od ściany. To funkcja WallAway.

Jeśli najbliżsi zaskoczą nas swoją wizytą, będziemy mogli zaoferować im wygodny wypoczynek, dzięki funkcji spania. W wysuwanej szufladzie schowamy zapasowy komplet pościeli i zaoszczędzimy w ten sposób cenne miejsce.

Polipol proponuje nam komfort użytkowania i nowoczesną technologię w pięknym formacie. Tego powinniśmy się spodziewać po meblu wobec którego często jesteśmy najbardziej wymagający. Nie ma obaw, że te konkretne sofy i narożniki nie spełnią naszych oczekiwań. Spełniają je w stu procentach, a nawet zrobią nieco więcej. Na koniec dodamy jeszcze, że przetestować na własnej skórze możecie je w salonie Bellamica.

Zobacz inne wpisy