Systemy kuchenne GROHE

Zrezygnuj z plastiku i wybierz zrównoważoną alternatywę dla wody butelkowanej!

Jakie jest najlepsze opakowanie wody? Odpowiedź jest prosta – brak opakowania.

Od lat głośno mówi się o ekologii i jej wpływie na środowisko. Nasza świadomość w tym temacie stale rośnie. Zaczynając od segregacji śmieci, zabierania własnych toreb na zakupy, po odnawialne źródła energii, czy elektryczne samochody. Małymi krokami jesteśmy w stanie zmienić rzeczywistości i dokonać wielkich zmian, które nie pozostaną obojętne dla naszej planety.

Ekologiczną zmorą tego świata z całą pewnością jest wszechobecny plastik…

Sporo mówi się o tym, jak istotne jest nawodnianie organizmu oraz ile powinno się pić litrów wody dziennie. Sklepowe półki wręcz uginają się od nadmiaru plastiku. Ładne etykiety, woda w każdej możliwej pojemności – naprawdę jest w czym wybierać.

Jednak zapominamy o najważniejszym – do nawodnienia organizmu potrzebujemy wody, nie plastiku!

Do produkcji 1 litra wody butelkowanej zużywa się aż 7 litrów wody. Dodajmy do tego ilości zużytego plastiku i energii oraz emisję dwutlenku węgla…

Czy naprawdę potrzebujemy wody butelkowanej?

GROHE wychodzi naprzeciw i oferuje ekologiczne systemy kuchenne ze świeżą i krystalicznie czystą wodą, wolną od zanieczyszczeń, prosto z kranu!

GROHE Blue Pure – bateria z wodą przefiltrowaną.

Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalny smak wody niegazowanej. System zapewnia wodę przefiltrowaną, pozbawioną nieprzyjemnego zapachu oraz posmaku chloru.

Bateria posiada dwa odseparowane kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do wody kranowej. Ponadto system jest ekonomiczny. Standardowy wkład filtrujący może przefiltrować aż do 600 litrów.

GROHE Blue Home – bateria w wodą przefiltrowaną, schłodzoną, gazowaną i lekko gazowaną.

Każdy z domowników ma swoje upodabnia. Jeden lubi wodę niegazowaną, inny lekko gazowaną, a kolejny bardziej gazowaną. To oznacza jedno: dla każdego inna butelka wody, a finalnie dużo plastiku. GROHE Blue Home oferuje system, który zapewnia wszystkie trzy rodzaje wody, przy użyciu jednej i tej samej baterii kuchennej!

Woda schłodzona, niegazowana: naciśnij przycisk u góry, dioda LED zaświeci się na niebiesko.

Woda lekko gazowana: naciśnij dwie ikony jednocześnie, dioda LED zaświeci się na turkusowo.

Woda gazowana: naciśnij ikonę na dole, dioda LED zaświeci się na zielona.

Proste! Doskonały smak wody, bierze się z Twojego kranu.

GROHE Red – bateria z wrzątkiem.

Wrzątek na zawołanie – prosto z kranu. Oszczędzasz przede wszystkim czas, możesz natychmiast zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę. System GROHE Red dostarcza wodę o temperaturze 100 °C. Korzystasz z takiej ilości, jakiej dokładnie potrzebujesz, bez zbędnego marnowania wody. Dodatkowo zyskujesz miejsce na blacie kuchennym, czajnik nie będzie Ci już potrzebny.

Bateria posiada trwałą i certyfikowaną blokadę dziecięcą. Gorąca woda płynie do momentu, w którym puścisz przycisk. Nie musisz obawiać się rozpryskiwania gorącej wody, opatentowany przez GROHE aerator, gwarantuje płynny przepływ wody.

Systemy kuchenne GROHE
Systemy kuchenne GROHE ciepła woda
Systemy kuchenne GROHE

Zobacz inne wpisy