Targi Cersaie 26-30 września 2022

Jesteśmy tam, by poznawać najciekawsze rozwiązania w dziedzinie designu.

623 wystawców z prawie 28 państw, 15 pawilonów ze stoiskami, 5 dni – targi Cersaie w Bolonii to jedna z najważniejszych na świecie imprez, gdzie można zobaczyć najnowsze trendy w dziedzinie płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.

W tym roku odbywają się w dniach 26-30 września.

To już 39. edycja tych wyjątkowych targów.

Jednym z dominujących tematów jest zrównoważony rozwój. Wystawcy prezentują funkcjonalne i estetyczne płytki wykonane z przyjaznych środowisku materiałów.
W tym roku na targach funkcjonuje wyjątkowa przestrzeń Città della Posa, w której designerzy i instalatorzy mogą poznać najnowsze rozwiązania w zakresie układania płytek. Wizytujący zdobędą wiedzę dzięki pokazom na żywo.
Oprócz tego organizatorzy stworzyli strefę Archincont(r)act, w której specjaliści z branży mogą wymienić się poglądami, uczestniczyć w wykładach i zobaczyć wiele rozwiązań „w akcji”.
Wśród setek wyjątkowych producentów wystawia się również 7 polskich uznanych przedsiębiorstw specjalizujących się w płytkach ceramicznych (Ceramika Color, Ceramika Końskie, Cerrad, Tubądzin), gresie (Starges), listwach (Cezar) oraz kamieniu dekoracyjnym (Incana).
Oprócz płytek ceramicznych i gresów można również zobaczyć propozycje z zakresu akcesoriów sanitarnych, wykończenia łazienek i surowych materiałów. W kilku sektorach  można poznać trendy w wyposażeniu kuchni, przestrzeni zewnętrznych, oświetlenia i automatyki domowej.

Zobacz inne wpisy