Zaprojektuj z nami kuchnię marzeń! Teraz rabat 25%!

Poznaj zalety mebli modułowych i dowiedz się, czym kierować się podczas wyboru.

W salonie Bellamica w Piekarach Śląskich proponujemy kuchnie topowych niemieckich marek Häcker i Nobilia z rabatem 25%. W cenie otrzymujesz wizualizację i projekt. Zapewniamy dostawę z wniesieniem oraz montaż mebli przez autoryzowany serwis producenta. Oferowane kuchnie modułowe wyróżnia solidne wykonanie, funkcjonalne rozwiązania i dopracowana estetyka.

Idea mebli modułowych – swoboda aranżacji

Składają się z niezależnych od siebie elementów. Dlatego umożliwiają łatwe dostosowanie całej aranżacji do wizji i potrzeb przyszłego użytkownika.

Można ustalić usytuowanie poszczególnych półek i szafek lub zmienić położenie blatu, na którym będą stać przybory kuchenne i służącego do przygotowywania potraw.

Kuchnia, choć złożona z tych samych elementów, może wyglądać w miejscu docelowym inaczej niż w naszym salonie. Doradcy Bellamica przygotują projekt kuchni i pomogą w doborze poszczególnych elementów.

Pojemność

Ważną zaletą kuchennych mebli modułowych jest możliwość uzyskania optymalnej relacji między przestrzeniami zamkniętymi i otwartymi.

Z jednej strony ogrom szafek, szuflad i półek, w których można zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty. Z drugiej duża powierzchnia blatów, w tym na tzw. wyspie lub półwyspie.

Dzięki temu przestrzeń można zagospodarować tak, by wszystko było pod ręką, a w kuchni panował porządek.

Funkcjonalność

Meble modułowe są przygotowane do montażu sprzętu AGD. Standardem jest miejsce na zabudowany piekarnik, płytę grzewczą i lodówkę, ale w wielu zestawach przygotowano też fronty do zamaskowania zmywarki.

Wymiary mebli modułowych są dostosowane do większości sprzętów AGD dostępnych na rynku.

W naszym salonie obsługa jest kompleksowa – oprócz projektu i dostosowania do niego mebli, można wybierać spośród szerokiego asortymentu sprzętu m.in. marek Smeg, Miele i Siemens, a także różnorodnej armatury kuchennej znanych producentów, np. Franke, Grohe, Hansgrohe, Kludi i Deante.

Estetyka dopasowana do gustu użytkownika

Nowoczesna i chłodna estetyka w bieli? Przytulna kuchnia w konwencji boho? A może sielankowe pomieszczenie inspirowane stylem rustykalnym?

Nie chodzi tylko o styl. To również ogromny wybór kolorystyki. Kuchnie z naszej oferty są dostępne w 1900 odcieniach z palety NCS.

Dzięki temu przygotujemy kuchnię unikalną i jedyną w swoim rodzaju. Taką, która ozdobi dom, a jej użytkownik będzie wiedział, że jest nikłe prawdopodobieństwo zobaczenia podobnej.

Jakie meble modułowe do kuchni wybrać?

Oferujemy meble marek znanych z proekologicznych rozwiązań, ciągle udoskonalanego designu dostosowanego do potrzeb klienta oraz trwałości zawdzięczanej specjalnie przeselekcjonowanemu drewnu i ręcznemu wykończeniu materiału. Zachęcamy do przeczytania naszej relacji z wyprawy do fabryki mebli Häcker w Rödinghausen.

Gotową i dostępną od ręki propozycję kuchni modułowej Häcker znajdziesz wśród naszych ofert specjalnych.

Jeśli szukasz nietuzinkowej kuchni, zajrzyj do salonu Bellamica w Piekarach Śląskich.

Zaprosimy do naszej kawiarenki i przy filiżance dobrej kawy postaramy się spełnić Twoje marzenia. A potem przekujemy je w projekt, do którego dobierzemy idealne meble, armaturę i sprzęt. Bellamica to miejsce, gdzie tworzymy relacje na lata. Przekonaj się!

Skontaktuj się z nami!

tel.: 882 812 151
kuchnie.piekary@bellamica.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 i w soboty od 09:00 do 15:00

Zobacz inne wpisy