Nasze realizacje

Nasze produkty znajdziesz zarówno w prywatnych domach, mieszkaniach i apartamentach, jak i projektach komercyjnych, w tym najlepszych hotelach.

Jesteśmy czołową marką oferującą unikalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie designu.

Sprawiamy, że nikt nie pozostanie obojętny wobec pięknych, współtworzonych przez nas wnętrz. Wzbudzą one emocje i zagrają na wrażliwości estetów zwracających uwagę na detale. Oferujemy jednak coś więcej niż zachwyt nad maestrią w aranżacji wnętrza. Tworzymy funkcjonalne, wysokiej jakości przestrzenie, które wypełnisz swoimi wspomnieniami.

Nasi profesjonaliści pomogą Ci wyposażyć każde pomieszczenie. Podzielimy się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Zapewnimy odpowiednie wsparcie techniczne. Obiecujemy, że wnętrza wyrażą Twój indywidualizm, poczucie smaku i wyobrażenia o przestrzeni, w której czujesz się w pełni swobodnie.

NOSPR KATOWICE – Nowa ikona Śląska

„Cokolwiek znaczą czas i przestrzeń, miejsce i zdarzenie znaczą więcej.” /Aldo van Eyck

Powstała w 2014 r. nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach to architektoniczna perła, która stała się symbolem przemiany Katowic. Bellamica miała swój wkład w tworzenie tej innowacyjnej przestrzeni kultury. Dostarczyliśmy wyposażenie i płytki do całego obiektu. Zadbaliśmy o najwyższą jakość materiałów i dostosowaliśmy je do rangi miejsca i specyfiki architektonicznej. Braliśmy udział w przygotowaniu nastrojowych wnętrz, m.in. łazienek, które łączą luksus z niepowtarzalną, postindustrialną atmosferą nawiązującą do niegdyś funkcjonującej na tym terenie kopalni. Zaoferowane rozwiązania opierały się na odpowiednim designie – z jednej strony muzycy i publiczność przebywają w miejscu o wysokich walorach estetycznych, a z drugiej korzystają z praktycznych rozwiązań zwiększających komfort użytkowania.

25 450 m2
Łączna powierzchnia obiektu

nr 1 
wśród ośrodków kulturalnych na Śląsku

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Główna sala w NOSPR
Realizacja projektu płytek Bellamica dla NOSPR

Hotel Nosalowy Dwór

Połączenie tradycji, luksusu i nowoczesności w pięknych okolicznościach przyrody

Zaledwie kilka kroków dzieli gości hotelu Nosalowy Dwór od szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego. Gdy jednak turyści odpoczywają we wnętrzach ośrodka, mogą delektować się malowniczymi widokami na górskie szczyty. A w pełni zanurzyć się w lokalnej atmosferze można dzięki architektonicznemu stylowi nawiązującemu do zakopiańskich tradycji. Każdy z czterech obiektów składających się na hotel słynie z wykorzystania nowoczesnych technologii i ciekawej stylistyki – choć zachowano regionalny styl, został on doskonale uzupełniony o odpowiednio dobrane przez markę Bellamica płytki. Można je spotkać “na każdym kroku”. Zdobią podłogi hotelu i współtworzą nastrój, dzięki któremu odwiedziny w stolicy Tatr staną się niezapomniane. Połączenie tradycji, luksusu i nowoczesności oraz usytuowanie pośród majestatycznych gór sprawia, że obiekt niejednokrotnie jest porównywany do ekskluzywnych alpejskich kurortów.

2000 m2
powierzchni konferencyjnej

4
unikatowe obiekty

Płytki marki Bellamica w ośrodku SPA w Hotelu Nosalowy Dwór
Nowoczesny pokój hotelowy w Nosalowym Dworze
Nowoczesna łazienka w Nosalowym Dworze
Skandynawskie wyposażenie łazienki

Hotel Blow Up

Miejsce, gdzie awangardowa sztuka spotyka się z luksusem i nowymi technologiami

Należący do Grażyny Kulczyk hotel to nie tylko luksusowe, designerskie miejsce, w którym można spędzić noc. Drugim obliczem jest prowadzona tu działalność artystyczna, co wyraża nowoczesne podejście do biznesu właścicielki. Zabytkowa zabudowa, awangardowe wnętrza, kolekcja dzieł sztuki i nowoczesne technologie – wszystko, aby zapewnić gościom niepowtarzalne wrażenia.

My braliśmy udział w kreowaniu tej unikalnej przestrzeni, dostarczając płytki wpisujące się w ciekawą ideę stojącą za hotelem i współtworzące intrygujący nowoczesny design.

5050 Idea
by Grażyna Kulczyk

5*****
Hotel&Restaurant

Industrialny Hotel Blow Up
Nowoczesne płytki z salonu łazienkowego w Piekarach Śląskich w Hotelu Blow Up

Pałac Borynia

Bogato zdobione wnętrza – podróż w czasie do wieku XVIII gwarantowana

Wybudowany pod koniec XVIII wieku pałac przyciąga swoim klasycystyczno-barokowym stylem. Ponad dekadę temu przeszedł kunsztowną renowację. Oferuje kilkanaście komfortowych pokoi i apartamentów. Estetyka wnętrz na parterze odwołuje się do czterech pór roku, a pomieszczenia na dwóch wyższych piętrach zachwycają odpowiednio stylem francuskim i angielskim. Braliśmy udział w odrodzeniu tego zabytkowego pałacu – goście korzystający z jego udogodnień na pewno zauważą w łazienkach pochodzące z naszego salonu klasycystyczne płytki zdobiące podłogi.

4****
Hotel&Restaurant

20
ekskluzywnych pokoi

Luksusowy, barokowy pokój w Pałacu Borynia
Klasycystyczne płytki z salonu łazienek Bellamica w Pałacu Borynia
Płytki z Bellamica w barokowym pokoju Pałacu Borynia

Port Lotniczy Katowice

Bezpieczeństwo, trwałość i elegancja… prawdziwa wizytówka Katowic

Szczycimy się faktem, że jesteśmy jednym z głównych dostawców płytek ceramicznych dla lotniska w Katowicach. Po naszych produktach, które położono w terminalach, dziennie chodzą wraz z bagażami setki podróżnych. Przygotowaliśmy dla firmy GTL Service, która zajmuje się kompleksową obsługą lotniska, ofertę produktów, które są eleganckie, trwałe i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Cieszymy się, że mieliśmy udział w uczynieniu przestrzeni lotniska w Katowicach estetyczną i gotową na obsługę ogromnej rzeszy pasażerów.

20 lat
Doświadczenia

5,5 mln 
pasażerów rocznie

Płytki spełniające wymogi bezpieczeństwa z Bellamica w porcie lotniczym
Hala odlotowów portu lotniczego Katowice Airport
Port Lotniczy Katowice

HOTEL & SPA KOCIERZ

Czarująca atmosfera wykreowana dzięki pieczołowicie dobranym materiałom i przemyślanemu wystrojowi

Entuzjaści spacerów na pewno znają szlaki Beskidu Małego. Na wysokości 750 m n.p.m., na Przełęczy Kocierskiej, usytuowano hotel oferujący malownicze widoki. Jest znany z doskonałego SPA i rozbudowanej strefy wellness z basenem, jacuzzi i saunami, a także bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej. Projekt architektoniczny doskonale współgra z okoliczną naturą, a w środku panuje przytulna atmosfera. Efekt ten osiągnięto, stosując jasne kolory. Dostarczyliśmy najwyższej klasy płytki ceramiczne, które zdobią recepcję, łazienki i toalety.

750 m.n.p.m.
umiejscowienie hotelu

63
pokoje hotelowe

Aranżacja płytek z Bellamica w łazience Hotelu Kocierz
Hotel & SPA Kocierz
Płytki z salonu Bellamica w recepcji Hotelu Kocierz
Luksusowe płytki z Bellamica w Hotelu Kocierz

HOTEL “SOKÓŁ” – ŁAŃCUT

Obiekt z ekskluzywną, zachwycającą designem strefą SPA, która świetnie współgra z zabytkowym charakterem hotelu

Od 2016 roku goście mogą odpoczywać we wnętrzach odrestaurowanego obiektu położonego jedynie 5 minut od zamku Łańcut. Ten ponad stuletni hotel to miejsce z duszą – to tutaj przez dekady funkcjonowało towarzystwo zajmujące się krzewieniem aktywności fizycznej. Bellamica miała wkład w stworzenie nastrojowego SPA, w którym można odpocząć po grze na korcie tenisowym lub spacerach po okolicy. Pomagaliśmy w przygotowaniu wnętrz strefy relaksacyjnej i dostarczyliśmy najwyższej jakości materiały, w tym płytki, które harmonijnie współgrają z historycznym charakterem budynku.

4*
Hotel Wallness & Spa

35 
pokoje hotelowe

Designerskie płytki z salonu łazienkowego Bellamica w Hotelu Sokół
Projekt płytek do łazienek w Hotelu Sokół
Projekt luksusowych płytek z Bellamica dla Hotelu Sokół

CENTRUM HANDLOWE M1 CZELADŹ

Również spędzając czas na zakupach, możesz doświadczać wyjątkowego designu

Dostarczyliśmy płytki podczas rozbudowy tego, jednego z największych na Śląsku, centrum handlowego. Zostały dobrane tak, aby odpowiednio wzbogacić design obiektu. Stanowią element wystroju, dzięki któremu zakupy są jeszcze przyjemniejsze, a obiekt stał się prawdziwym miejscem spotkań.

68 tys. m²

110 
sklepów

Bezpieczne, antypoślizgowe płytki z Bellamica w M1 w Czeladzi
Realizacja projektu Bellamica w centrum handlowym M1
Luksusowe płytki z salonu Bellamica w Centrum Handlowym M1

…i wiele innych oraz prywatnych rezydencji