Akademia Bellamica x Geberit. Szkolenie dla architektów w Pszczynie.

nowości w salonie Bellamica

W ramach spotkań Akademia Bellamica zaproszeni projektanci oraz architekci wnętrz mieli szansę bliżej poznać nowości marki Geberit.

W salonie Bellamica w Pszczynie odbyło się szkolenie, w czasie którego przedstawiciel marki Geberit prezentował nowe produkty, rozwiązania oraz możliwości jakich dostarcza producent wyposażenia łazienek.

Zachwyt wywołały piękne powierzchnie prysznicowe Geberit Olona, które doskonale komponują się z wszelkiego rodzaju podłogami i okładzinami ściennymi, niezależnie od tego, czy używa się płytek ceramicznych, mozaiki, kamienia czy nawet drewna. Ich elegancki wygląd z matowym białym kolorem sprawia, że jest tak wszechstronny.

Kolejną perką okazała się wanna Tawa. Dostępna na rynku od kwietnia 2021 jest połączeniem organicznych i geometrycznych kształtów. Niezależnie od tego, czy kąpiesz się razem, czy w pojedynkę, wąska wanna na brzegu zapewnia dużo miejsca w różnych rozmiarach, do 190 x 90 cm dla modelu Duo.

Wśród prezentowanych kolekcji pojawił się jeszcze minimalistyczny Geberit Xeno², różnorodna jak potrzeby użytkowników kolekcja Acanto.

Nowe możliwości w zakresie planowania, projektowania i montażu łazienek są niezwykłą inspiracją dla projektantów oraz architektów wnętrz. Spotkania z marką stanowią dużą wartość. Po części merytorycznej, zawsze uzbrojonej w ciekawą prezentację multimedialną, uczestnicy mają okazję do zadawania pytań, rozmów między sobą.

Akademia Bellamica to cykliczne spotkania odbywające się salonach Bellamica – w Pszczynie oraz w Piekarach Śląskich. Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem – zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami!

Produkty Geberit niezmiennie czekają w Bellamica.

Zobacz inne wpisy