Nowe fronty Top Soft firmy Häcker

– elegancka i praktyczna kuchnia

Kupno nowej kuchni to inwestycja na wiele lat, dlatego decyzję o jej zakupie należy dobrze przemyśleć.
Nasi handlowcy udzielą profesjonalnej pomocy w realizacji pomysłów. Tutaj możliwe jest prawie wszystko – od niestandardowych szafek narożnych po przesuwane blaty robocze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy zaplanować kuchnię skrojoną na wymiar i zgodnie z preferencjami użytkownika.
W ten sposób masz pewność, że kuchnia stanie się miejscem dokładnie dostosowanym do Twoich potrzeb.

Marka Häcker oferuje meble kuchenne wysokiej jakości w ekonomicznej cenie. Szczególną uwagę warto zwróć na nowe fronty TOP Soft.
TOP Soft to najlepsze wzornictwo i pierwszorzędna jakość w przystępnej cenie.

Wybieraj w kolorach
Fronty TOP Soft z linii produktów concept130 dostępne są w dziewięciu modnych kolorach lakieru: od szykownej kryształowej bieli, przez przytulne odcienie beżu i dyskretne szarości, aż po szlachetną czerń.
Kuchnie Häcker wyróżnia piękny, dopracowany w każdym szczególe design. Wąskie przejścia krawędziowe nadają frontom elegancki, smukły wygląd, a zastosowany w nich matowy i trwały lakier jest czymś naprawdę wyjątkowym. Linia Concept130ART oferuje także minimalistyczną wersję frontów bez uchwytów.

Czystość w kuchni to podstawa
Lakierowane matowo fronty TOP Soft dzięki specjalnej powłoce anti-fingerprint, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców, są wyjątkowo trwałe oraz odporne na zabrudzenia. Zapewnia ona również doskonałą ochronę przed wysoką temperaturą, środkami czyszczącymi i plamami. Kuchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i nie traci swojego atrakcyjnego wyglądu.

Kuchnie Häcker –odpowiedzialna i zrównoważona produkcja
Wybierając fronty TOP Soft możemy być pewni, że produkowane są w sposób odpowiedzialny, bezpieczny dla naszego zdrowia oraz neutralny dla klimatu. Aby utrzymać emisję CO2 na niskim poziomie, wszystkie procesy – od obróbki drzewa aż do powstania frontów kuchennych przebiegają według wysokich standardów jakości. Kuchnie TOP Soft są zrównoważone klimatycznie dzięki wysokiemu udziałowi zasobów odnawialnych i materiałów pochodzących z recyklingu. Składają się w około 70 proc. z drewna, które pochodzi z gospodarki cyrkularnej.

zobacz kolekcję

Trwałość i ponadczasowe wzornictwo frontów sprawiają, że meble kuchenne Häcker zawsze będą dobrze wyglądały i na pewno nie wyjdą z mody, gdy zmienią się trendy.


Zapraszamy do Bellamica w Piekarach Śląskich!

kontakt: 882 812 151, kuchnie.piekary@bellamica.pl

Zobacz inne wpisy