GEBERIT ONE

WSPÓŁCZESNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Łazienka jest jednym z tych miejsc w mieszkaniu, których wyposażenie wymaga dobrego przemyślenia. Podczas tworzenia koncepcji należy zwrócić uwagę zarówno na wygląd, jak i na funkcjonalność. Ważną kwestią jest także odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych części umeblowania łazienki tak aby korzystanie z nich było komfortowe.

Odpowiadając na te potrzeby firma Geberit przygotowała serię ONE.

Kolekcja ta umożliwia zaprojektowanie łazienki, która idealnie spełni wymagania. Wchodzące w jej skład: umywalki, toalety, szafki i blaty tworzą w połączeniu funkcjonalną i estetyczną całość.

Umywalki występujące w serii ONE występują z odpływem poziomym oraz pionowym. W tych pierwszych odpływ umieszczony jest na tylnej krawędzi misy. Odpływ jest przesunięty do tyłu, dzięki czemu nie znajduje się bezpośrednio w miejscu opadania strumienia wody. Zapobiega to rozpryskiwaniu się wody z odpływu. Pokrywa odpływu posiada wkład grzebieniowy, który można łatwo wyjąć i wyczyścić.

Umywalki z odpływem pionowym występują w trzech wersjach:
• umywalki standardowe
• zintegrowane z szafkami
• nablatowe

Wyroby ceramiczne pokryte są trwałym szkliwem KeraTect®, która zapobiega przywieraniu brudu i kamienia do powierzchni.

W kolekcji ONE znajdują się także toalety. Wiszącą toaletę i pasujący do niej bidet cechuje eleganckie, doskonale wyważone wzornictwo. Pod pokrywą kryje się asymetryczna wewnętrzna geometria ceramicznej miski WC, całkowicie pozbawiona kołnierza. Technologia spłukiwania TurboFlush to asymetryczna geometria ceramicznej miski i boczny wlot wody gwarantują wyjątkową skuteczność spłukiwania. Rozwiązanie to jest skuteczniejsze niż zwykłe spłukiwanie, a przy tym jest znacznie cichsze i bardziej wydajne.

Serię ONE wyróżniają funkcjonalne prysznice bezbrodzikowe, które mogą być połączone z odpływem ściennym. Pozwala to na zaprojektowanie podłogi bez jakichkolwiek otworów. Oszczędność miejsca może zapewnić zintegrowana wnękowa szafka, która pozwala utrzymać szampon, żel pod prysznic i inne produkty w zasięgu ręki.

Kolekcja ONE zawiera szeroką gamę mebli łazienkowych. Pozwalają na świetną aranżację przestrzeni łazienkowej, a dodatkowo zawierają mechanizm push-to-open który zapewnia cichą pracę oraz delikatne otwieranie i zamykanie. Wszystkie materiały i powierzchnie są odporne na wilgoć.

Korzystając z oferty firmy Geberit można urządzić łazienkę tak aby była zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Dzięki pasującym elementom wyposażenia można otrzymać wyjątkowy efekt.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją ONE.

zobacz kolekcję

Zapraszamy do salonów Bellamica!

Zobacz inne wpisy