Perfekcja zdefiniowana na nowo

Marka Grohe w salonie Bellamica

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że wracasz z pracy do domu, w którym czekają umyte naczynia i pachnie obiadem, który za kilka chwil będziesz jeść z rodziną. Marzenie? A teraz wyobraź sobie, że jest marka, która spełnia takie marzenia. W zasadzie tego drugiego nie musisz sobie wyobrażać. Miele istnieje naprawdę.

Jeśli doświadczenie i zaufanie buduje się latami, ta firma nie ma sobie równych. Miele działa w branży od 120 lat, wciąż realizuje cel postawiony sobie na początku drogi, być lepszym od innych. Firma rodzinna, wierna wartościom, od 1899 roku jest synonimem najwyższej jakości. Generacja 7000 to seria nie tylko najbardziej innowacyjnych produktów jakie Miele stworzyło od początku swojego istnienia, ale najbardziej innowacyjnych na świecie. Zapraszamy Państwa do świata, w którym niemożliwe nie istnieje, do świata Miele G 7000.

Radość z życia

Gotowanie gotowaniem, ale to co zawsze czeka po, spędza sen z powiek wielu z nas. Miele wprowadzając nowe rozwiązania daje czas i swobodę w planowaniu i robieniu rzeczy ważnych. Nie uważa, że jedną z tych rzeczy jest mycie naczyń. Uff. System AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk i AutoStart daje możliwości o zmywaniu naczyń myśleć dużo mniej – zmywarka automatycznie zapewnia najlepsze rezultaty. Samodzielnie dozuje środek myjący, można ją również ustawić, aby uruchamiała się danej porze lub dzięki aplikacji mobilnej MobileControl ustawiać ją zdalnie z dowolnego miejsca o dowolnym czasie.

Morze możliwości

Perfekcja to drugie imię produktów z linii G 7000. Zespół inżynierów przeanalizował każdy detal urządzenia, tak by ich działania oraz użytkowanie było nie tylko wygodne, ale również przyjemne. Twórcy Miele wierzą, że tylko pełna swoboda pozwala odkryć nowe możliwości i dać ponieść się fantazji, która w kuchni jest tak bardzo pożądana. Ich odpowiedzią jest płyta indukcyjna z inteligentną funkcją rozpoznawania naczyń. Dzięki tej opcji naczynia można ustawić w dowolnym miejscu na płycie i wciąż cieszyć się perfekcyjnie przygotowaną potrawą. Ach, jak przymnie!

Jak sobie życzysz

Można by rzecz, że to pytanie piekarnik Miele G 7000 zadaje w domyśle za każdym razem kiedy jest używany. Technologie i innowacje jakie wykorzystuje spełniają życzenia. Sterowanie, dobór i ustawianie funkcji w taki sposób, aby potrawa był dokładnie taka jest chcesz to jedno z wielu wspaniałomyślnych rozwiązań marki. Nowa funkcja pieczenia TasteControl automatycznie otwiera drzwiczki piekarnika, aby zapobiec przypaleniu czy wysuszeniu się potraw. Za pomocą FoodView można w każdym momencie zajrzeć do wnętrza piekarnika i mieć potrawę na oku. Temperaturą i czasem pieczenia można sterować za pomocą aplikacji. Sygnał dźwiękowy zasygnalizuje zakończenie pracy, aby wyłączyć piekarnik wystarczy się do niego zbliżyć. Miele pozwala wybrać program, czas zależny od tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Podpowie jak ustawić program, aby na przykład przygotować brokuł al dente.

Wspaniałe połączania

Trzy funkcjonalności, jedno urządzenie. Pieczenie, gotowanie na parze, podgrzewanie. Piekarnik z funkcją kuchni mikrofalowej lub z urządzeniem do gotowania na parze. Co ważne, działanie dwóch funkcjonalności nie wyklucza się. Można piec i podgrzewać jednocześnie. Miele pomyślało również o różnych wielkości kuchni i w odpowiedzi na zmartwienie, że coś się nie zmieści, stworzyło piekarniki w dwóch rozmiarach: XL, idealnych do mniejszych wnętrz oraz XXL, do większych przestrzeni. Ta kombinacja urządzeń pozwala przygotować pełne menu w jednym czasie. Szybkie nagrzewanie, równomierne rozprowadzenie pary i niezwykła dokładność temperatury dają komfort i prawdziwą radość z gotowania. Do tego są oszczędne, czyli ekologiczne , czyli odpowiedzialne.

Perfekcja zdefiniowana na nowo

Miele nie tylko dostarcza innowacyjne produkty, ale cały pakiet rozwiązań, które ułatwiają ich użytkowanie. Przykładem mogą być aplikacje mobilne, które pozwalają planować pracę urządzeń, ustawiać opcje dostępne w bogatym menu możliwości, kontrolować, podglądać potrawę. Tworzy specjalny granulat, który gwarantuje osiągnięcie najlepszego efektu zmywania naczyń. Mówiąc o perfekcji nie możne nie wspomnieć o koszach do zmywarki FlexLine. Zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania i odpowiadały na potrzeby użytkowników. Miejsce na sztućce z możliwością regulacji daje szansę umieścić tam małe filiżanki na espresso, a ruchomy lewy element pozwala w górnym koszu umieścić kieliszki na długich nóżkach. Kolory, które dopełniają smaki, czyli urządzenia do zabudowy w trzech wariantach- minimalizm i nowoczesny design gwarantują harmonię w każdej kuchni. Z której strony by nie patrzeć, wszystko tutaj ma swoje miejsce, przeznaczenie i idealnie gra z całą resztą, odpowiada na realne potrzeby każdego użytkownika.

Kawa? Na dobry początek, zawsze. Idealnie zaparzona potrafi załatwić wiele spraw. Mamy tego pełną świadomość oraz długą listę sukcesów, które od takiej dobry kawy się zaczęły. W salonie Bellamica kawę przygotowujemy właśnie w ekspresie marki Miele G 7000. Zapraszamy najserdeczniej sprawdzić co potrafi zdziałać i ten ekspres i ta pyszna kawa. O dobre do niej towarzystwo najchętniej się zatroszczymy.

Jak już dotrą Państwo do nas na kawę, będzie to idealna okazja, by zobaczyć więcej.

ps. Zarezerwujcie sobie porządną chwilę. W Bellamica jest co oglądać.

Zobacz inne wpisy