Pięknego mamy więcej

nowości w salonie Bellamica

Jeśli mielibyśmy powiedzieć o naszym salonie coś co jest zawsze i co jest pewne, bez wątpienia, u nas zawsze jest pięknie. Ostatni rok był czasem wielu pięknych zmian. Wprowadziliśmy do naszej oferty nowe marki, których produkty oraz proponowane rozwiązania, zgodnie z założeniami i ideą Bellamica, mają moc odmienić nie tylko wnętrza, ale również codzienność. Producenci, których asortyment gości już u nas od jakiegoś czasu, dostarczył do nas nowe kolekcje swoich produktów. Zapraszamy do przeczytania krótkiego przewodnika po najnowszych i tych całkiem nowych pięknościach. Już teraz najserdeczniej zapraszamy Was do nas. Pięknego jest u nas więcej. Wszystko możecie zobaczyć, dotknąć, nawet przetestować.

Płytki, które mają moc

Jest ich u nas całkiem sporo. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że ponad połowa salonowych przestrzeni wypełniona jest szafami i ekspozytorami z płytkami. Końcem 2019 roku dotarły do nas nowości prezentowane na międzynarodowych targach w Bolonii od Iris with Diesel oraz FMG. Wielkoformatowe płytki z najnowszych kolekcji pięknie łączą trendy w designie z jakością oraz trwałością z których słyną obie marki. W Bellamica mamy bardzo modną w tym sezonie kolekcję płytek z połyskliwą, metaliczną powierzchnią. Teraz srebrny, złoty czy miedziany błysk w łazience możecie zaserwować sobie od podłogi po sufit. Absolutnym hitem są marmurowe płytki ze złotymi żyłami. Idąc tropem nowości i zapowiedzi na rok 2020 już w 2019 roku rozpoczęliśmy zmiany aranżacji dwóch salonowych łazienek, w których wykorzystaliśmy właśnie te płytki . Prezentują się wyjątkowo, a wyposażone w dobraną ceramikę oraz połączone z dodatkami pokazują potencjał oraz prowokują wyobraźnię. Teraz tylko zamknąć oczy i opowiedzieć nam jak wyglądać ma łazienka w Państwa domu.

Alternatywa do bałaganu

Poza najbardziej oczywistym i najcześciej stosowanym rozwiązaniem w temacie ścian w łazience, czyli płytkami, dużą popularnością cieszy się ekspozycja pięknych, włoskich tapet Inkiostro Bianco. Mnogość aplikacji, bogactwo wzorów, grafik oraz kolorów pozwala małym i czystym liftingiem odmienić wnętrze. Dzięki najnowocześniejszym technologiom stosowanym w produkcji tapet śmiało można stosować je we wnętrzach narażonych na wilgoć. Te w wersji winylowej, idealne do salonu czy sypialni, oraz te z włókna szklanego, które można zastosować w kuchni czy łazience nie martwiąc się o skutki wilgoci.

Wyposażania ciąg dalszy

Tutaj nowości mamy najwięcej. Każdy znajdzie coś dla siebie, do każdego pomieszczenia. W temacie mebli łazienkowych, zapraszamy po nowości od Duravit. Kolekcja L- CUBE i jej absolutny hit, szafka na stałe zmontowana z umywalką c-bonded, czyli idealny przykład tego jak technologia może służyć człowiekowi, a wsłuchiwanie się w potrzeby rynku marce.

Wolnostojące baterie umywalkowe i wannowe były hitem roku 2019. Od kiedy tylko pojawiły się w naszym salonie, cieszą się popularnością. Na ekspozycji Bellamica pojawiła się perełka marki Axor – Edge, bateria z diamentowym szlifem. Niewiele słów zachwytu trzeba dodać po tym opisie. Należy natomiast zaprosić Państwa, aby przyjechać, zobaczyć i dotknąć, a potem zakochać się bez pamięci, jak my wszyscy tutaj.

Salon w salonie

Poza wyposażeniem łazienek powiększyliśmy asortyment Bellamica o produkty wyposażenia salonu. Od niedawna możemy polecić Państwu najwygodniejsze sofy i fotele firmy Polipol. To marka, która naprawdę daje Państwu 100% wyboru. Absolutnie sami komponujecie królową salonu. I nie, że wybieracie kolor, czy rodzaj wykończenia. Tutaj decydujecie o wszystkim w temacie. Kilku z nas osobiście skusiło się na eksperyment zaprojektowania sofy dla siebie i efekt jest tego taki, że mamy je już w swoich domach! Odpoczywa się na nich tak, że słów brak- wszystko dopasowane. Wielkość siedziska, wysokość zagłówka, skrzynia na przechowywanie, kolor, rozmiar!

Światło proszę!

Na koniec, najważniejsze! Światło, a konkretniej oświetlenie, które pełni bardzo ważną w każdym wnętrzu, a pięknie oprawione staje się nietuzinkowym dodatkiem i nierzadko uzupełnieniem projektu. Z radością, do stałej oferty Bellamica wprowadziliśmy nowych dostawców designerskich lamp – Milan, Marset, Hind Rabii, MM Lampadari, które idealnie uzupełniają wnętrza naszego salonu, ale mogą również Waszego.

Mamy lampy, które pójdą za Wami wszędzie, ekstrawaganckie, eleganckie, nowoczesne, tradycyjne, minimalistyczne i takie bardzo okazałe.

Niech załączone w artykule obrazki będą zaproszeniem do Piekar Śląskich. Czekamy tutaj na Was z tymi wszystkimi pięknościami. Na miejscu najchętniej opowiemy Państwu więcej o każdym z nich, pomożemy połączyć co trzeba, zainspirować, by wspólnie z Wami stworzyć piękne, bo Wasze, wnętrze.

Zobacz inne wpisy